Соціум

Прикарпатські енергетики вирушили на Миколаївщину допомагати колегам

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 23 листопада, на Миколаївщину вирушили дев’ять прикарпатських енергетиків, щоб допомогти колегам з «Миколаївобленерго» у відновленні електропостачання.

У Миколаївській області працюватиме бригада коломийської та івано-франківської дільниці служби ліній під керівництвом майстра Миколи Гаврилюка, пише Репортер з посиланням на пресслужбу «Прикарпаттяобленерго».

Прикарпатські енергетики вирушили на Миколаївщину допомагати колегам

Одразу три автомобілі буде задіяно в аварійно-відновлювальних роботах на півдні. Працюватиме прикарпатський енергетичний десант своїми інструментами та з застосуванням власного спецтранспорту і привезених матеріалів, що дуже важливо для відновлення проводів високовольтних повітряних ліній 110 кВ, які значно постраждали від тривалих ворожих обстрілів у прифронтовій області, – йдеться у повідомленні.

Бригада «Прикарпаттяобленерго» працюватиме в Миколаївській області орієнтовно близько двох тижнів, допомагаючи ремонтувати зруйновані електромережі.

Читайте: Укрзалізниця обмежила маршрут двох потягів на Прикарпаття

А вже днями на звільнену частину Херсонщини вирушить ще одна прикарпатська бригада. Енергетики зголосилися допомогти «Херсонобленерго» відновлювати майже на 90% знищену енергосистему. Деталі згодом.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.