Соціум

Прикарпатців попереджають про сальмонелу у польській індичці

Google+PinterestLinkedInTumblr
До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській надійшло інформаційне повідомлення щодо виявлення сальмонели у крилах індички польського виробництва.

М’ясо експортувалося до України – отримувач ТОВ «Селміт» з міста Запоріжжя, холодильний склад «ФРОСТ-4» у місті Дніпро.

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучення з виробництва та обігу.

У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Довідка:

Сальмонела (Salmonella) — рід грам-негативних бактерій, родини ентеробактерій, що спричинюють черевний тиф, паратифи і сальмонельози.

Сальмонели можуть потрапити в продукти не тільки безпосередньо від тварин, але і під час транспортування, фасування, продажу та процесу приготування.

Мікроби надзвичайно стійкі в зовнішньому середовищі, вони довго зберігаються і продовжують активно розмножуватися в м’ясних або молочних продуктах. Нерідко сальмонелу можна виявити в м’ясних салатах, м’ясному фарші, яйцях, ковбасах, заливних стравах, а також у фруктах, ягодах і овочах. Часом інфекція може передаватися через воду.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.