Соціум

Прикарпатців попереджають про сальмонелу у курятині й небезпечні лайми

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ отримав повідомлення з Центру громадського здоров’я України щодо виявлення неавторизованої речовини диметоат у лаймах з Бразилії та сальмонели у курячому м’ясі з Польщі, пише Репортер.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про виявлення неавторизованої речовини диметоат у лаймах, що експортувались з Бразилії (експортер: Brasfresh Importacao E Exportacao LTDA, Brazil; оптовик: Anaco Greeve International, Netherlands до України (одержувач: ТзОВ «ТС ПЛЮС», вул. Краснова, 24, м. Київ).

А також про виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis у курячому м’ясі (ММО), що експортувалось з Польщі (виробник: Drobiowo.Pl Mariola Krysiak, Poland; постачальник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», вул. Надпільна, 261/101, м. Черкаси).

Читайте також: На Прикарпаття міг потрапити небезпечний сир з Франції

Держпродспоживслужба попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу. Також треба у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлений невідповідний продукт.

Споживачів просять у разі виявлення в обігу цієї продукції повідомляти Держпродспоживслужбу: (0342) 511389, 511392.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.