Соціум

Прикарпатців попереджають про неякісне масло з Рівненщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує споживачів та операторів ринку щодо можливого обігу на території Прикарпаття масла, яке не відповідає вимогам.

Йдеться про масло селянське солодковершкове 73% жирності, виробник – ТОВ «Пустомитівський молокозавод», пише Репортер.

неякісне масло новини Івано-Франківська

Читайте також: На Прикарпатті судитимуть жінку, яка агітувала за відновлення СРСР

Згідно з листом Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, до них неодноразово надходили звернення від споживачів щодо неналежної якості масла селянського солодковершкового 73% жирності, виробник – ТОВ «Пустомитівський молокозавод», що розташований за адресою: с. Пустомити, Гощанський район, Рівненська область, – йдеться у повідомленні.

За даними Держпродспоживслужби, цей оператор ринку харчових продуктів не отримував експлуатаційного дозволу на виробництво та зберігання харчових продуктів тваринного походження.

Провели розслідування та встановили, що ТОВ «Пустомитівський молокозавод» (с. Пустомити, Гощанський район, Рівненська область) виробництво просто не здійснює.

Як наслідок – його діяльність незаконна та не відповідає вимогам законодавства про харчові продукти, – пишуть у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Воєнний Великдень. Як франківці влаштовують свято для бійців і переселенців (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні