Соціум

Прикарпатців попереджають про небезпечний тунець з Іспанії

Google+PinterestLinkedInTumblr

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про небезпечний тунець.

У тунці, який експортували в Україну з Іспанії, знайшли гістамін, пише Репортер.

Прикарпатців попереджають про небезпечний тунець з Іспанії

В Україну рибу експортувало ТОВ “Одісей Люкс”, а виробником є іспанська компанія Frime S.A.U.

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку про необхідність вилучити її з виробництва та  або обігу. А також не пізніше, ніж протягом двох робочих днів письмово проінформувати про таку продукцію Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Повідомляти можна за телефоном (0342) 511389, 511392 або звертатись до територіальних управлінь.

Читайте: Тетяна Стасів: «Цього року ягоди безпечні»

Гістамін або 4-(2-аміноетил) – органічна сполука, яка є регулятором багатьох фізіологічних процесів. Непереносимість гістаміну виникає в тому випадку, коли організм реагує на продукти з високим  вмістом гістаміну або на швидке вивільнення вищезгаданої хімічної сполуки в нашому організмі.

Отруєння гістаміном може відбутись, якщо ви їсте рибу, котра жила у водоймах  із занадто високою температурою. Така риба ще за життя може накопичувати високий  рівень гістамінів. При споживанні подібних морських делікатесів можна отримати захворювання,   яке лікарі називають «отруєння рибним скомбротоксином» або SFP, – пояснюють у Держпродспоживслужбі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.