Соціум

Працівники Карпатського нацпарку повідомили про рейдерське захоплення адмінбудівлі. Новий директор каже, що це — аудит

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Працівники Карпатського національного природного парку повідомили про рейдерське захоплення адмінбудівлі людьми з охоронної фірми у формі та масках. Новий директор нацпарку Степан Гошовський каже, що це — аудит та “налагодження ефективної взаємодії з колективом.

Голова профкому нацпарку Ігор Купчак розповів, що 12 вересня, приблизно о 7:05, люди у формі охоронців прийшли під адмінбудівлю нацпарку й сказали, що у приміщенні спрацювала сигналізація. Ігор Купчак відімкнув двері, оскільки у будівлі є кімната, в якій зберігається зброя, пише Репортер, з посиланням на Суспільне.

За той час, каже голова профкому Карпатського НПП, в адмінбудинок забігли приблизно десятеро охоронців й новий директор Карпатського національного природного парку Степан Гошовський зі своїми адвокатами.

Я повернувся до себе в кабінет й набрав “102”. І тут починається грюкання. Я пішов подивитися, а вони виламали двері у приймальню, у кабінет директора. Приблизно о 8:00 прийшли поліцейські, провели опитування серед працівників. Я написав заяву, — розповідає Ігор Купчак.

У той час, каже голова профкому, люди у приймальні почали писати якісь накази.

Зараз працівники пішли по робочих місцях, частина людей стоїть на подвір’ї. Вони хочуть поспілкуватися з кимось, якщо хтось відреагує. Поки чекаємо на якусь реакцію від депутатів, Міндовкілля, небайдужих людей, — додав голова профкому.

Ігор Купчак каже, окрім поліцейських, до адмінбудинку нацпарку також викликали працівників Надвірнянського військкомату, щоб ті перевірили людей у формі, які вдерлися в адмінбудівлю

Замість того, щоб перевіряти їх (брав чи не брав участь у бойових діях), почали нас, працівників, по списку перевіряти. Вже пізніше вони зайшли в середину, по прізвищах їх описали й поїхали, — сказав Ігор Купчак.

З його слів, поліцейські встановили, що люди у формі — працівники охоронної фірми “Галичина”. Суспільне зателефонувало у компанію, аби дізнатися, що робили охоронці в Карпатському НПП. В охоронній компанії повідомили, що директора Петра Шеремети наразі немає на робочому місці. Ситуацію у Карпатському нацпарку відмовилися прокоментувати. Суспільне надіслало запит на отримання інформації.

На Facebook-сторінці нацпарку працівники опублікували відео, яке зняли вранці 12 вересня.

 

Охоронна фірма далі працює. У кабінет не пускає, ногу ломить, некоректно стоять і не пускають. Пояснень не дають, чому не допускають до робочого місця. Тут є колектив і поліція. Поліція — бездіяльна чи безвладна, не знаю, що сказати, — каже одна з працівниць нацпарку у відео.

Читайте: 9-річний Данило заробив 3000 грн для ЗСУ, шиючи екоторби

Новопризначений директор Карпатського національного природного парку Степан Гошовський на своїй Facebook-сторінці написав, що вранішні події в адмінбудівлі — проведення аудиту фінансово-господарської діяльності парку та інвентаризація товарно-матеріальних цінностей парку.

З першочергових кроків — це налагодження ефективної взаємодії з колективом та структурними підрозділами, планування подальшої роботи Карпатського НПП на 2022-2023 роки. З пріоритетних заходів — розробка програми розвитку нацпарку на наступні роки. До її створення обов’язково залучимо громадськість, науковців, природоохоронців та експертів українських і міжнародних фондів. Попереду багато роботи! — написав Степан Гошовський.

Нагадаємо, 27 серпня у Яремчі відбулося представлення нового очільника Карпатського національного природного парку Степана Гошовського.

Колектив нацпарку виступив проти новопризначеного директора. Люди вважають, що колишнього керівника Володимира Слободяна звільнили безпідставно, а Степан Гошовський — не місцевий і не має жодного стосунку до установи.

У профкомі Карпатського НПП бояться за майбутнє парку й вважають, що буде “дерибан” землі.

Читайте: Цього року громади на Прикарпатті заробили 5,3 млрд грн

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.