Люди

9-річний Данило заробив 3000 грн для ЗСУ, шиючи екоторби

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За швейною машинкою 9-річний Данило. Перед тим, як розпочати роботу юний рукодільник усе налаштовує. Опісля приступає до роботи – шиття екоторби. Кілька вправних рухів і за 10 хвилин – мішечок готовий. Опісля, останні штрихи – оздобити мотузочками, та не простими, а патріотичними.

Якщо хтось замовляє дві екоторби, даємо одну з синім шнурочком, а одну – з жовтим, – каже Данило. Усю роботу хлопець робить під пильним наглядом бабусі, пише Репортер.

До теми: Олег Гаркус з Косова виготовляє гуцульські прикраси, аби допомогати армії

Бабуся перевіряє кінцевий результат. Саме вона надихнула його на шиття. Одного дня вони разом вирішили шити екоторбинки з матеріалу, який був вдома. Так і розпочалась благодійна ініціатива малого  рукодільника. Гроші вирішили віддавати на ЗСУ

Сам Данило розповідає, що дуже хотів допомогти нашим воїнам. Ідея шити екоторби прийшла  випадково. Надихнули інші діти-волонтери. Тож хлопець почав продавати свої екоторби. Вже встиг заробити близько 3 тисяч гривень. За них хоче придбати тактичні рукавиці.

Підтримала ідею сина й мама Галина, яка й розмістила пост в інтернеті. Каже, покупка мішечка не тільки допомога ЗСУ, але й корисна і потрібна річ у господарстві. В торбинки можна купувати овочі, крупи, брати в школу.

Чергову партію екоторбинок нині Данило передає волонтерам. Волонтерка Галина Муха також має  торбинки від Данила, у них складає окопні свічки, які виготовляє для наших воїнів. Замовити торбинки можна, написавши мамі хлопчика у Facebook.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.