Гроші

Цього року громади на Прикарпатті заробили 5,3 млрд грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Стабільне надходження податків до місцевих бюджетів в умовах війни важливе для ефективної роботи органів місцевого самоврядування. Експерти «U-LEAD з Європою» активно працюють з громадами у цьому напрямку.

У січні-серпні 2022 року територіальні громади виконали план по надходженнях в місцеві бюджети на 106,1%. Загалом громади Прикарпаття за перше півріччя встигли заробити 5,3 млрд. гривень, пише Репортер з посиланням на пресслужбу «U-LEAD з Європою».

Цього року громади на Прикарпатті заробили 5,3 млрд грн

За період дії воєнного стану є багато змін в законодавстві, які впливають на надходження у місцеві бюджети, – каже Ірина Столярик, начальниця ГУ ДПС в Івано-Франківській області. – Певні показники надходжень знизилися, але загалом в області спостерігається позитивна динаміка. Тож сьогодні ми дякуємо нашим платникам за відповідальності перед країною, за те, що всупереч усім труднощам знаходять можливість сплачувати податки.

За її словами, надходження до зведеного бюджету області зросли на 1,7 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Також радниця з питань муніципальних фінансів та управління Оксана Швець презентувала аналіз надходжень власних ресурсів до місцевих бюджетів територіальних громад Івано-Франківщини за сім місяців поточного року.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.