Соціум

Портативні дизельні електрогенератори: ціни, характеристики та переваги

Google+PinterestLinkedInTumblr

n6LfPXZbqoJcWdNbOd6OxX_kbiZPuBOYu9dsyEJ1FpJvTJG1f6vZQVk9HV1NG2R3rsFBdmSi-HTuadRVBQAVuYxAiwEKpFOvWYqGWimaS6l2aDWAJn_aOEOowwSJ7Cmwx5qEXUVz9SlJTcEPy_3NC70ojWuLnBA9bqnml3ZVNtxWXKHQhuyhbpy_RdaRww

Генератор — винахід, який значно полегшив життя сучасного людства. Цей пристрій допомагає досягти повної автономності в електропостачанні. В умовах нестабільної подачі світла дизельні генератори являються надзвичайно необхідним придбанням, адже вони виконують функцію мініелектростанцій.

Обираючи незалежне джерело живлення для приватного житла, офісу, громадського чи торгового об’єкту, зверніть увагу на портативну дизельну електростанцію. Діапазон потужності цього обладнання становить 3-12 кВт, що цілком достатньо для освітлення приміщення та роботи найбільш важливих побутових приладів.

Призначення переносних мініелектростанцій

Завдяки своїй компактності, мобільності та доступній ціні, такі електрогенератори являються одним із найпопулярніших альтернативних джерел живлення. Сьогодні їх успішно використовують в наступних сферах:

 • для виробництва резервної електроенергії у квартирах та приватних будинках;
 • на торгівельних майданчиках;
 • на будівництві;
 • при проведенні аварійно-рятувальних робіт;
 • на відпочинку;
 • на невеликих промислових об’єктах.

Потужність більшості таких агрегатів не перевищує 5 кВт, але цього достатньо для живлення невеликих житлових чи промислових приміщень.

Конструктивні особливості

Дизельні генераторні установки відрізняються простотою обслуговування та використання, незначними витратами палива та мінімальною гучністю.

За типом конструкції такі агрегати бувають:

 1. Рамні — класичні моделі з міцною металевою рамою. Часто такі електрогенератори, ціни (https://vinur.com.ua/ua/products/elektrostancii-i-generatory) на які залежать від комплектації, оснащуються спеціальними демпфіруючими подушками, призначеними для зменшення вібрації двигуна.
 2. Мобільні — оснащені колесами для швидкого та зручного переміщення. Зазвичай такі генератори на дизелі комплектуються захисним кожухом, що дозволяє експлуатувати їх навіть при низьких температурах.

Такі моделі надзвичайно прості у використанні. Щоб включити такий агрегат, не потрібно бути професіоналом. В залежності від моделі та комплектації для запуску обладнання потрібно просто потягнути шнур стартера, натиснути кнопку або повернути ключ.

Портативні дизельні генератори з автозапуском (АВР)

Постійні відключення світла часто призводять до виходу з ладу побутових приладів. Щоб уникнути таких проблем спеціалісти рекомендують придбати пристрій з автозапуском.

Особливість такого обладнання полягає в наявності автоматичної системи управління, за допомогою якої здійснюється контроль стану загальної мережі. При припиненні електропостачання керуючий блок такого агрегату самостійно запускає його в роботу, забезпечуючи стабільну подачу напруги.

Зверніть увагу! Такі дизельні електрогенератори, ціни яких дещо більші бензинових аналогів, витрачають значно менше палива. А отже придбання таких пристроїв в перспективі буде більш економічним.

Переваги портативних установок

Незважаючи на дещо більшу ціну, електрогенератори такого виду користуються значним попитом. Це пояснюється їх наступними перевагами:

 • компактність;
 • невеликі витрати палива;
 • простота у використанні та обслуговуванні;
 • досить велика потужність.

Переносний генератор — зручне, надійне та економне джерело живлення, що може з успіхом використовуватись не лише в побутових умовах, а й в професійних сферах. Придбавши такий пристрій, ви зможете забути про проблеми з електропостачанням.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.