Соціум

Померла доцентка франківського медуніверситету Любов Василик

Google+PinterestLinkedInTumblr

17 липня відійшла у засвіти Любов Василик – кандидатка медичних наук, доцентка кафедри мікробіології, вірусології та імунології Івано-Франківського національного медичного університету.

Про це повідомили на сторінці закладу.

Василик

Любов Василівна народилася 12 лютого 1941 року в Івано-Франківську. У 1964 році закінчила Івано-Франківський медичний інститут. З 1964 по 1969 роках працювала лікарем-інфекціоністом. Надалі впродовж 54 років Любов Василівна працювала у стінах своєї Alma Mater: з 1969 по 1998 роки – на кафедрі інфекційних хвороб, а з 1998 року – на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології.

У 1970 році вона захистила кандидатську дисертацію на тему «Вплив екстремальних факторів (магнітні поля й екрановані простори) на деякі компоненти інфекційного процесу» за спеціальністю 14.01.13 – інфекційні хвороби в Кишинівському державному медичному інституті. У 1993 році отримала вчене звання доцента. Є автором 70 наукових і науково-методичних праць.

Науковиця залишиться в нашій пам’яті досвідченим педагогом, доброю, щирою, порядною, справедливою та доброзичливою людиною. Її цінували та поважали колеги, студенти, учні та всі, хто працював поряд із нею.

Колектив університету глибоко сумує з приводу смерті Любові Василик та висловлює співчуття рідним і близьким.

Світлий, добрий спомин про дослідницю назавжди залишиться в наших серцях.

Читайте: Франківськ шукає радника міського голови з питань доступності

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.