Соціум

Поліетиленові пакети: різновиди та характеристики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Поліетиленові пакети – це різновид поліграфічної продукції. Виріб являє собою своєрідний мішок з ручками або без них, виготовлений із поліетиленової плівки. Основне призначення поліетиленових пакетів полягає у зручному зберіганні різних предметів та їх захисту від оточуючого середовища, а також для зручного перенесення ручної поклажі, наприклад продуктів харчування, книг, тощо.

Сфера призначення та використання

Поліетиленові пакети відносять до групи товарів широкого вжитку. Тому їх активно використовують роздрібні точки продажу найрізноманітнішої продукції: супермаркети, кафе та ресторани, промтоварні крамниці.

Продавці різної продукції також навчились застосовувати цей необхідний в сервісі елемент зручності і в додатковій якості – пасивної реклами власних пунктів продажу. так, на поліетилен легко можна нанести логотип компанії чи невелику рекламу певного продукту. Щоб реклама була справді дієвою, важливим буде зовнішній вигляд та якість пакету. Виготовлення пакетів від МПАК – це гарантія міцних якісних поліетиленових пакетів різних видів та розмірів.

Різновиди поліетиленових пакетів

Різновидів поліетиленових пакетів є дуже багато, але в основному їх класифікують за такими критеріями:

  • Тип матеріалу. Щільність поліетиленової плівки може бути різною, і завдяки цьому у виробництві отримують вироби різного призначення. Наприклад, міцність поліетиленового мішка для сміття буде значно меншою від пакету з ручками для перенесення поклажі, вагою до 10кг.
  • Розмір виробу. Сьогодні виготовляють пакети в дуже широкій розмірній сітці: від маленьких пакетиків для зручного пакування дрібних аксесуарів до величезних обгортувальних пакетів для габаритної поклажі.
  • Тип виробу. Пакети можуть бути або з ручками, або без них. Ручки також можуть бути різними: типу «майка», прорізні ручки, петлеві ручки та інші. Прорізні ручки завжди ущільнюються по периметру прорізу для кращої фіксації та міцності. Пакети типу «майка» мають завжди бокові складки, а ручки в них прорізають збоку, в самих складках. Завдяки такій формі пакет є дуже функціональним та містким.

Нанесення логотипу та реклами

Зображення на пакети наносяться двома поширеними у виробництві способами:

  • Флексографічний друк.
  • Шовкографічний друк.

Флексографія більш доступна по вартості, але програє в якості нанесення у порівнянні з більш дорогим шовкографічним друком. Саме тому останній метод використовується лише в обмежених серіях, на невеликих підприємствах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.