Гроші Люди Соціум

Поки що тримаємо ціну: Марцінків про вартість проїзду у Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків запевнив, що наразі у місті не підійматимуть вартість проїзду у комунальному транспорті.

Про це йдеться в інтерв’ю Руслана Марцінківа для спецпроєкту з “Дзеркалом тижня” від руху Чесно, пише Репортер.

Фото ілюстративне

Поки що тримаємо ціну. Я вважаю, що у воєнний час не слід підвищувати вартість проїзду, будемо дотувати. Тільки б держава давала можливість дотувати, тобто щоб казначейство не блокувало, а ми намагатимемося втримати ціну на проїзд у транспорті, – розповів Марцінків.

Він додав, що ціни на проїзд тримають для того, аби дати можливість людям максимально користуватися комунальним транспортом. Також, за його словами, планують до Дня незалежності запустити тролейбусну лінію.

Ціни на пальне – до небес. Чи збільшаться тарифи на проїзд у Франківську

Марцінків також акцентував на тому, що є деякі проблеми із закупівлею пального.

Розуміємо ситуацію, проте це не завжди правильно, коли громада півтора тижня не може купити бензин чи дизпаливо. Гроші громада зібрала, але казначейство блокує й не перераховує кошти, і це попри те, що ситуація з паливом досить проблемна. Ми ж усі розуміємо, що громадський транспорт, комунальний транспорт та інша критична інфраструктура працює на паливі. І таких проблем зараз дуже багато, – повідомив мер.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.