Соціум

«Поки не включиться все суспільство – війну не виграти» – волонтер Ігор Чернецький

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 5 грудня, відзначають День волонтера. Ігор Чернецький, волонтер і військовий, до лютого 2022 року він очолював будинок ветерана «Бандерівський схрон». Та коли почалося повномасштабне вторгнення всі жильці схрону повернулися на фронт – хто воювати, а хто волонтерити.

Нині в ефірі «Західного полюсу» Чернецький розказував про важливість малих донатів і чому фронту повинні помагати усі.

Чернецький

В нас зараз реально стоїть питання вижити – як держава, як нація, як суспільство, – каже Чернецький. – В колі волонтерів, в колі військових часто стоїть питання, як мотивувати іншу частину суспільства допомагати. Я не збираюся мотивувати. Кожен українець повинен розуміти, що завдяки тому, що він перекине тих 10 -20 – 30 – 50 гривень може бути придбана річ, яка є необхідна на фронті. Це має бути розуміння – мої гроші рятують моє життя. Якщо в людини цього розуміння нема, відповідно вона є самовбивцею».

Маленьких донатів не буває, продовжує він. Для прикладу, можна взяти фейсбучний збір.

От в мене 7 тисяч друзів і фоловерів, хай половина з них закине по 10 грн, за цю суму вже можна щось купити суттєве».

У нас стоїть питання у виживанні всього українського суспільства і поки ми не включимося всі – нічого не буде. Не буде по іншому – візьміть всі масштабні війни, поки не включалося все суспільство, війна не вигравалася. Ми або перемагаємо в цій війні, або нас знищують».

Читайте: У Франківську військові можуть протезуватися через «Дім Воїна»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.