Соціум

Піротехніки Франківщини знищили майже 5 тис мін і снарядів на деокупованих територіях

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Майже 5 тис вибухонебезпечних предметів виявили та знищили піротехніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення з Івано-Франківщини на звільнених від російських окупантів територіях Київської та Харківської областей.

За словами керівниці пресслужби відомства Христини Перцович, протягом п’яти ротацій за участю групи піротехніків Прикарпаття від мін, снарядів і бомб розчищено майже 450 гектарів деокупованих земель, пише Репортер з посиланням на радіо OPOLE.

ДСНС, Франківськ, Перцович, розмінування

Як розповідали наші піротехніки, ворог дуже підступний і підлий – він мінував пральні машини, дитячі іграшки, дверні ручки. Був замінований навіть ліс, пересуватися можна було лише по твердій ділянці дороги. Тому перед поверненням місцевого населення, на звільненій території мають відбутися розмінування, – зазначила Христина Перцович.

Залучені піротехнічні служби з усієї України. Для них роботи там дуже багато.

За словами керівниці пресслужби, крім піротехніків, на деокупованій Харківщині аварійно-відновлювальні роботи у складі зведеного загону вели також 49 рятувальників та 12 одиниць техніки з Прикарпаття.

Зокрема, вони ремонтували та відновлювали пошкоджені ворожими ракетами приватні будинки, відновлювали об’єкти критичної інфраструктури, заклади освіти, розвозили воду та гуманітарну допомогу, а також проводили ексгумацію тіл.

Читайте також: Американські аналітики прогнозують невеликий успіх росіян на Донеччині

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.