Війна

Американські аналітики прогнозують невеликий успіх росіян на Донеччині

Google+PinterestLinkedInTumblr

За оцінками Інституту вивчення війни (ISW), російські війська, ймовірно, перекинуть війська до Донецької області після залишеного правобережжя Херсонщини. Це зроблять для активізації операцій навколо Бахмута, Донецька та на заході Донеччини.

Як повідомляють аналітики, російські війська, ймовірно, досягнуть успіхів у цих районах протягом наступних днів і тижнів, “але ці успіхи навряд чи будуть значними з оперативної точки зору”, пише УП.

Росіяни перекидають війська на Донеччину

Аналітики звертають увагу, що Міністерство оборони Росії збільшило кількість заяв про російські територіальні здобутки в Донецькій області 13-14 листопада.

Мета – підкреслити, що російські війська активізують операції в Донецькій області після відходу з правого берега Херсонської області.

Читайте: На Луганщині окупанти планують евакуювати цивільних з трьох міст – Генштаб

Міноборони РФ заявило, що російські війська завершили захоплення Майорська (20 км на південь від Бахмута) 13 листопада та Павлівки (45 км на південний захід від Донецька). А 14 листопада після кількох тижнів, коли вони не заявляли про російські територіальні здобутки.

Міністерство оборони Росії, ймовірно, висуває більш конкретні територіальні претензії, щоб створити інформаційні умови для висвітлення російських успіхів у Донецькій області. Та применшити невдоволення щодо втрат у Херсонській області, – вважають аналітики ISW.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.