Соціум

Пілінг обличчя: основні рекомендації щодо проведення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пілінг набуває все більшої популярності, основна ціль його – відлущити верхній шар шкіри. Завдяки цьому вирівнюється тон, дерма омолоджується, стає пружнішою. Якщо тривалий час якісне проведення пілінгу було можливе лише в салонах, то сьогодні є чимало засобів та навіть інструментів, якими вдасться користуватися вдома. Наприклад, скрабер для обличчя.

скрабер для обличчя

Для чого проводиться пілінг

Пілінг передбачає оновлення та очищення шкірних покривів. Він допомагає видалити ороговілі клітини. Внаслідок цього вдається отримати наступні ефекти:

  • зменшення проявів вугрів, дрібних рубців, поверхневих зморщок, ластовиння;
  • легкий ліфтинг;
  • повернення здоровішого відтінку обличчя;
  • зменшення та очищення пор;
  • вирівнювання рельєфу шкіри;
  • зменшення пігментації та прищів.

Пілінг дуже важливий. З віком оновлення шару дерми подовжується в часі, це відбувається вже не за 28 днів, а за понад 50. У результаті шкірні покриви мають сіруватий відтінок через доволі товстий шар ороговілих частинок. Також на дотик шкіра стає грубішою. Це призводить не лише до того, що дуже помітно проявляються косметичні дефекти, але й до ускладнення з нанесенням декоративних засобів. Пілінг потрібно проводити регулярно, адже це забезпечує більшу стійкість макіяжу, покращене сприйняття сироваток та кремів. Якщо засіб, навіть такий якісний, як від бренду Collistar, не зможе проникнути через ороговілу шкіру, тоді й результат від його використання отримати не вдасться.

Види пілінгу обличчя

Пілінг класифікують залежно від складу засобу, з допомогою якого його проводять. Дуже популярні сьогодні фруктові кислоти: молочна, мигдальна, гліколева. Крім того, часто застосовується ензимний пілінг, коли основний компонент – це рослинні ферменти. Внаслідок використання таких засобів стимулюється вироблення колагену й еластину.

Варто зазначити, що існує класифікація пілінгів за глибиною проникнення та типом впливу. Отже, за першим параметром – поверхневий, середній, глибокий. За типом впливу – механічний, фізичний, хімічний. Також сьогодні набирає популярності лазерний карбоновий пілінг, для якого використовується лазер із наногелем.

Догляд за шкірою

Шкода та протипоказання до процедури

Загалом пілінг, навіть у домашніх умовах, – це стрес для шкіри. Однак він просто необхідний, адже допомагає їй оновитись, позбутися дефектів, таких як пігментні плями, зокрема вікові. Крім того, вирівнює тон та текстуру шкіри, повертає її тонус, очищаються пори, стають менш помітними.

Пілінг не є шкідливим для обличчя, але потрібно дотримуватися правил застосування засобів. Якщо є певні проблеми, то варто уважно підбирати склад препарату та враховувати стан дерми. Наприклад, при загостренні акне краще відкласти процедуру.

Щоб пілінг дав позитивний результат, дуже важливо правильно підібрати засіб та тип, а також ретельно доглядати за шкірою після проведення процедури.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.