Соціум

Під час пандемії у світі стали більше слухати радіо – дослідження

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Радіо навіть у найскладніших умовах – таких, як землетруси, епідемії та інші стихійні лиха – показує свою надійність і доступність. У теперішній кризі, спричиненій Covid-19, радіо вкотре показало себе як найбільш універсальний засіб масової інформації.

Дослідники медіаринку помітили тенденцію до зростання радіослухання під час пандемії у багатьох країнах світу, повідомляють у НАМ, пише Репортер.

У Великій Британії Radiocentre зафіксував збільшення комерційного прослуховування радіо на 1 годину 45 хвилин. В Італії, за даними Асоціації європейських радіо, кількість слухачів зросла на 2,4%. У США є збільшення на 28%.

У Чилі чотири з п’яти людей слухали радіо протягом тижня, а дві третини слухали його щодня. В Австралії під час пандемії не менше 72% австралійців слухають радіо в середньому 1 годину 46 хвилин на тиждень.

В Індії 82% населення слухало радіо під час пандемії зі збільшенням на 23%. У Південно-Африканській Республіці опитування Національної асоціації телерадіокомпаній зафіксувало 36% слухачів, які заявляють, що через пандемію почали більше слухати радіо.

Через свою технічну простоту радіостанції могли забезпечити регулярне мовлення навіть тоді, коли усі їхні співробітники працювали у дистанційному режимі.

Чому саме радіо?
  • Довіра. На відміну від інших видів медіа, радіо завжди було надійним, перевіреним джерелом інформації у кризові часи.
  • Локальність. Радіослухачі зазначають, що прослуховування улюбленого радіоведучого під час спалаху Covid-19 допомагає їм дізнатися, що важливо на місцевому рівні, які місцеві ресурси доступні, а також – відчувати зв’язок зі своєю громадою, менше тривожитися.
  • Баланс. Радіо забезпечує ідеальну рівновагу між сучасними новинами про Covid-19 та відволіканням від стресу та тривоги.
  • Сила музики. Дослідження показують, що люди залежні від музики. Вона стимулює більше частин мозку, ніж будь-яка інша людська діяльність. Прослуховування улюблених пісень завжди втішає.

Загалом, радіо – простий і ненав’язливий спосіб отримати якісну інформацію. А ще воно швидко розвивається разом із технологіями. Тому радіо житиме, якщо не вічно, то довго – точно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.