Соціум

Петиція до Зеленського про заборону дистанційного навчання набрала голоси

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Петиція до Президента Володимира Зеленського про заборону дистанційної освіти у всіх навчальних закладах набрала необхідні 25 тисяч голосів.

Станом на 11 ранку понеділка петицію на сайті глави держави підписали 25 тисяч 321 громадянин. Це означає, що глава держави мусить її розглянути і дати відповідь.

«Діти повинні ходити до школи, навчатися, спілкуватися зі своїми однолітками. Батькам, дітям та вчителям дуже важко перебувати на дистанційній освіті. Діти не зможуть здобути повноцінні знання, знаходячись вдома. Тому народ хоче, щоб влада не прийняла закон про дистанційну освіту», – зазначається в документі.

Тим часом Кабмін розглядає можливість зміни організації освітнього процесу в новому навчальному році в умовах пандемії коронавірусу. Про це йдеться у програмі діяльності Кабінету Міністрів.

Зокрема, у розділі програми діяльності Кабміну «Короткострокові пріоритети діяльності уряду» є пункт щодо підготовки освітніх закладів до навчального року 2020-2021 та організації навчального процесу в умовах пандемії. Кабмін виділив серед пріоритетів організацію дистанційного навчання, завершення навчального року 2019-2020, проведення зовнішнього незалежного оцінювання, організацію пробного ЗНО в дистанційному режимі, а також вступної кампанії у навчальні заклади у 2020 році, пише Курс.

За таких обставин є цілком імовірним, що в умовах пандемії з 1 вересня школярі почнуть навчання дистанційно. Діти будуть вчитися з урахуванням індивідуального підходу. На період карантину учням доведеться освоювати шкільну програму самостійно.

Зі слів в. о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, сказаних в програмі «Сніданок з 1+1», вона сподівається, що в школі будуть більше використовувати технології дистанційного навчання. Це дозволить поступово перейти до іншого формату навчання, в якому буде використана і класно-урочна система, і технологія змішаного навчання.

Очільниця МОН зазначила, що вчителям освітніх установ до кінця червня будуть надані рекомендації щодо планування структури наступного навчального року. За її словами, буде «коригувальне навчання», з допомогою якого вчителі зможуть визначити, наскільки учні засвоїли матеріал, який вони вивчали дистанційно під час карантину.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.