Соціум

Петро Порошенко в університеті Короля Данила зустрівся з бізнесменами Прикарпаття (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Івано-Франківська відвідав Університет Короля Данила.

На зустрічі з главою держави в університеті представники бізнесу Прикарпаття та інших бізнес-об’єднань дискутували про особливості взаємодії та взаємопосилення бізнесу та влади. Порошенко

Зустріч була присвячена питанням стратегічного планування та реформування економіки і державного управління, а також поточним проблемам і викликам бізнесу на Прикарпатті.

Петро Порошенко поділився з присутніми ключовими аспектами роботи влади, зокрема розповів про хід реформ, зміни у роботі державного апарату та головні досягнення, які вдалося втілити. Також глава держави звернув увагу на проблеми, що мають значний вплив на діяльність бізнесу, й закликав компанії активно підтримувати зміни.

Учасники зустрічі розпочинали свої виступи зі слів подяки за здобутки та відкритість Президента, після чого ставили питання.

Президент України також подякував всім тим, хто в непрості часи інвестував і продовжував створювати робочі місця.

«Друзі, ми з вами по один бік барикад», – сказав Петро Порошенко.

Ректор Університету Короля Данила Андрій Луцький зазначає:

«В нашому навчальному закладі відбувається багато заходів: це і наукові міжнародні симпозіуми, і масштабні фахові івенти, і зустрічі з успішними людьми та багато інших, але «Діалог влади та бізнесу: зустріч з Президентом України Петром Порошенком» є особливим. Адже саме ці дві інституції – влада й бізнес – мають один із найвагоміших впливів, як загалом на університет, так і на кожного зі студентів та викладачів, які відвідали цей захід”.

“Влада і бізнес формують бачення майбутнього, тренди, а УКД є тим закладом вищої освіти, який прагне йти попереду всіх тенденцій, а тому має бути обізнаним в цьому плані та відвідуваним найкращими представниками бізнесу не тільки Прикарпаття, але й України, – говорить Андрій Луцький. – Особисто для мене та для усіх працівників і студентів УКД проведення зустрічі з Президентом у стінах нашого закладу є великою честю. За 21-річну історію існування закладу вищої освіти це вперше Університет Короля Данила приймав Главу держави».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.