Соціум

Переваги лед-освітлення

Google+PinterestLinkedInTumblr

Освітлення приміщення – це дуже важливий момент у створенні робочої атмосфери, а також у сфері продажів. Правильне освітлення може сприяти збільшенню кількості продажів, а також матиме вагомий вплив на продуктивність робітників. Зір людини багато в чому залежить від того, як освітлене робоче місце. Денного світла зазвичай не вистачає для приміщення, більш того його досить важко сфокусувати на правильному місці. Тому більшість офісів намагаються забезпечити, перш за все, якісними лампами та світильниками. Раніше у побуті застосовували виключно лампи розжарювання, бо інших варіантів у масовому виробництві не існувало. Але індустрія освітлювальних приладів розвивалась досить швидко, і на сьогодні існує безліч ламп, котрі відрізняються між собою принципом роботи і кількістю використаної енергії. Є три основні категорії:

  1. Лампи розжарювання.
  2. Світлодіодні лампи.
  3. Газорозрядні лампи.

Найменш економічним варіантом є лампи розжарювання. Їх намагаються прибрати з побутового вжитку. Найменше всього енергії використовує лампа світлодіодна за вигідною ціною. Окрім цього, такі лампи розраховані на довший період роботи.

Види світлодіодних ламп

Кожна категорія ламп поділяється на певні підвиди. Серед світлодіодних ламп є три основні види:

  1. Класична лампа.
  2. Світлодіодна лампа розжарювання.
  3. Лампа “суцільне скло”.

Одними із перших на ринку з’явились класичні лампи. Вони мають ряд свої переваг і недоліків. Основними недоліками такого виду ламп є ті, котрі пов’язані з можливим кутом освітлення. Але, навіть обмеженість освітлювальної території не є суттєвою для покупців такого виду ламп.

Сучасні лед світильники Київ можна обрати і замовити в Інтернеті на сайті foton.ua.

Світлодіодні лампи розжарювання вживають не більше електроенергії, ніж класичний варіант. Але через свою зовнішню і внутрішню конструкцію вони мають більший кут розсіювання світла. Також їх механізм дозволив виготовити лампи різноманітних форм, чим не можуть похвалитись інші категорії світлодіодних ламп.

Категорія Суцільне скло засвідчує про свої відмінні характеристики не тільки назвою, але й зовнішнім виглядом. Сама лампа має повністю скляний корпус, котрий приховує внутрішній механізм. Світло від них розсіюється достатньо просторо. На вітчизняному ринку такі моделі поки що не так сильно поширені, через свою велику вартість і відсутність попиту з боку споживача.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.