Соціум

Переваги кухонних меблів MERX

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сучасний ринок меблевих виробів переповнений асортиментом продукції на будь-який смак, але вибрати відповідну модель залишається все також важко, покупець губиться серед брендів, фірм і найменувань. Для того, щоб отримувати задоволення від придбання, і довгий час користуватися кухонними меблями, слід звертатися тільки до перевірених брендів, які мають незаплямовану репутацію і дорожать своїм іміджем. Компанія MERX на сьогодні займає лідируючі позиції по виробництву меблів. Купити кухню можна не тільки в фірмових магазинах, а й замовити будь-яку модель в каталозі на офіційному сайті.

Виробник приймає індивідуальні замовлення за власними розмірами клієнта, створює унікальні колекції з оригінальним оформленням ручної роботи.

Переваги кухонних меблів MERX не тільки в ексклюзивних лінійках, але і в застосовуваних матеріалах, які мають сертифікацію якості і відповідають європейським нормам. До кожної деталі приділяється максимум уваги, ретельно опрацьовується конструкція і міцність корпусу. Фасад кухонних меблів MERX виконаний з натуральної деревини, що пройшла перед обробкою етап сушіння, щоб виключити деформацію і розтріскування. Корпус збирається з ДСП вищої якості Е 1, що містить мінімальну кількість формальдегіду, тому не є небезпечною для здоров’я, матеріал рекомендований до виготовлення дитячих меблів.

Ще одним важливим фактором, який враховується при створенні кухонних меблів MERX є фурнітура. Від неї залежить функціональність підйомних механізмів, при складанні використовуються швейцарські і німецькі елементи, розраховані на багаторазові дії. Лакофарбові матеріали, які використовує компанія, не містять небезпечних для контакту речовин, а валковий метод нанесення фарби на поверхню забезпечує рівномірний шар.

Особливістю виробництва є конвеєрна збірка, яка виключає людський фактор, а значить не допускає помилок. Високоточне обладнання з застосуванням новітніх технологій дозволяє виробляти кухонні меблі будь-якого розміру, форми, а колірна гамма налічує понад 80 відтінків, в їх число входять класичні пастельні і яскраві соковиті малинові, ментолові, пурпурові кольори.

MERX працює на ринку меблевих виробів більше 25 років, накопичуючи досвід і реалізуючи його в свої нові розробки. Компанія дорожить своєю репутацією, тому уважно ставиться до кожного покупця, забезпечуючи професійним обслуговуванням і довгостроковою підтримкою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.