Соціум

Переможець їде до Праги!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ВАТ «Прикарпаттяобленерго» та газета «Репортер» закінчили конкурс-вікторину «Пізнай краще свій край», який проводився в рамках відзначення 80‑ліття енергопостачальної компанії. Конкурс тривав з 1 квітня до 29 липня цього року. За цей період у вікторині взяли участь понад 200 осіб.

Результати вікторини виявили чотирьох учасників, які правильно відповіли на всі запитання: Петро Гой, Галина Ігнашина, Інеса Сухорукова, Костянтин Таргонін.
Інші помилялися. Так, Олег О. (саме таким чином він зареєструвався на сайті) один раз помилився та ще раз не надіслав відповіді. Олег Юрчак і Оксана Куцик також помилилися один раз, а відповісти не змогли двічі. У решти учасників помилок було більше.

«Репортер» і «Прикарпаттяобленерго» дуже дякують усім читачам, небайдужим до історії рідного краю, за участь у нашому конкурсі.

У понеділок, 9 серпня, за допомогою жеребкування редакція визначила головного переможця. Суперприз – путівку до Праги на двох – виграв Петро Гой, мешканець приміського села Крихівці.

Свій приз переможець отримає 16 серпня в облмуздрамтеатрі на урочистостях з нагоди 80‑ліття заснування ВАТ «Прикарпаттяобленерго».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.