Соціум

ПЦУ створить монастир у Києво-Печерській Лаврі, Єпіфаній звернеться до уряду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Священний синод Православної церкви України ухвалив рішення щодо створення нової релігійної організації у складі ПЦУ. Чоловічий монастир має бути розміщений на території Києво-Печерської Лаври.

Про це повідомляє УП з посиланням на пресслужбу ПЦУ.

ПЦУ новини Івано-Франківська

Вказано, що рішення ухвалили, “враховуючи особливе значення Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, як святині всеукраїнського та світового значення, з метою подолання наслідків неканонічного підпорядкування цього монастиря владі Московського патріархату”.

На пропозицію блаженнійшого митрополита Епіфанія, синод вирішив утворити у складі релігійного об’єднання Української Православної Церкви (Православної Церкви України) релігійну організацію “Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, а саме чоловічий монастир ПЦУ.

Читайте: Анклав росії. Як у Франківську борються з церквою московського патріархату

Синод затвердив її статут та визначив, що вона має безпосереднє пряме підпорядкування предстоятелю Православної Церкви, як своєму Священноархімандриту (настоятелю).

Тепер Епіфаній має звернутися до Кабінету міністрів України з клопотанням про передачу одного з храмів Верхньої Лаври та окремих її приміщень у користування для звершення богослужінь і ведення монастирської діяльності Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври УПЦ (ПЦУ).

Марцінків доручив усім працівникам виконкому навчитися стріляти з гранатомета

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні