Соціум

Парковку на Шевченка обслуговуватимуть власники готелю “Дністер”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Парковку на початку вулиці Тараса Шевченка обслуговуватиме Надія Лєвшакова, власниця готелю “Дністер”.

Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету про результати конкурсу з визначення операторів паркування.

Парковку на Шевченка обслуговуватимуть власники готелю "Дністер"

Як ідеться у протоколі засідання конкурсної комісії під головуванням заступника міського голови Михайла Смушака, ФОП Лєвшакова Надія Миколаївна була однією учасницею. Її кандидатуру підтримали восьмеро учасників комісії, один учасник утримався.

Паркувальний майданчик на 19 паркомісць розташований на Шевченка, 1, поруч з готелем “Nadiya Palace” (колишній готель “Дністер”). Загальна площа – 286,27 м кв.

Нагадаємо, будинок тодішнього готелю «Австрія» звели у 1914 році. Але найбільш відомим він є тим, що у тут 3 січня 1919 року під час засідання Української Національної Ради ЗУНР був схвалений історичний Універсал про Злуку з Українською Народною республікою. Тут жили президент Ради Євген Петрушевич, Михайло Грушевський, Симон Петлюра, Володимир Винниченко та інші відомі діячі того часу.

Читайте: У Франківську на День міста пом’янули готель «Дністер»

Але з 2017 року розпочалася реставрація готелю, але замість того підприємець Мирослав Бойко добудував два поверхи і змінив зовнішній вигляд пам’ятки, а також зашив склопакетами колонаду. У 2021 році власниця готелю Надія Лєвшакова, під тиском активістів, обіцяла розісклити колонаду, але не дотримала слова.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.