Соціум

Особливості та переваги вентиляторів ВЦ 14-46:

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вентилятори ВЦ 14-46 відносяться до категорії радіальних осьових пристроїв. Вони широко використовуються в промисловості та на виробництві для забезпечення примусової циркуляції повітря. Вони можуть працювати в режимі як витяжки, так і припливу повітря. Дана модель є універсальною – вона може застосовуватися для вирішення різних завдань з вентиляції та охолодження приміщень (обладнання).

Основні характеристики вентиляторів

Вентилятор ВЦ 14-46, купити який можна за посиланням https://provent.com.ua/ua/category/ventiljatory-radialnye-vc-1446-vr-28046/, має такі особливості:

  1. Продуктивність — до 16 000 м³/ч.
  2. Робочий тиск — до 800 Па.
  3. Потужність двигуна — от 1,1 до 18,5 кВт.
  4. Кількість лопатей — 4–12.
  5. Діаметр вентилятора: от 315 до 1 250 мм.

Ця модель призначена для роботи з повітрям, температура якого не перевищує 80 градусів за Цельсієм. Вона може використовуватись у різних областях, включаючи:

  • вентиляційні системи будівель та споруд;
  • вентиляція тунелів, підземних гаражів тощо;
  • охолодження обладнання у промислових процесах;
  • забезпечення циркуляції повітря у складських приміщеннях та виробничих цехах;
  • очищення повітряних потоків від забруднень та пилу

Вентилятори ВЦ 14-46 мають надійну конструкцію і мають високу ефективність в роботі. Вони виготовляються з вуглецевої, нержавіючої сталі, з алюмінієвих сплавів та ін. Устаткування може оснащуватися додатковими опціями, такими як регулятори швидкості, частотні перетворювачі або датчики тиску, що дозволяє керувати роботою віддалено через пульт оператора.

Де можна замовити

Вентилятори ВЦ 14-46 є важливим компонентом у системах вентиляції та охолодження у різних галузях промисловості. Докладніше дізнатися про це обладнання можна, відвідавши інтернет-магазин «ПРОВЕНТ». У ньому ви зможете отримати детальні консультації від досвідчених менеджерів та підібрати необхідні вам моделі для вентиляції будь-яких приміщень.

Всі товари компанії мають відповідні сертифікати та офіційну гарантію. «Провент» працює тільки з перевіреними виробниками та продає оригінальну продукцію, що повністю відповідає заявленим характеристикам. Додатково в компанії можна придбати якісне теплове обладнання та електроустаткування, сучасні насоси та насосні станції, а також інструменти для ремонту чи обслуговування техніки.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.