Соціум

Особливості металочерепиці та її складові частини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сталеві листи, які за зовнішніми ознаками імітують звичайну покрівельну кераміку, дуже популярні в сфері монтажу дахів. Невелика вага, оптимальні габарити і легкість кріплення дають можливість швидко перекривати значні площі. При цьому стильні фактури і велика колірна гамма дозволяють підібрати оптимальний матеріал для доповнення екстер’єру будинку.

Металочерепиця виступає відмінним варіантом як для забудовників, так і для приватних будівельників. Це не тільки завдяки надійності і довговічності матеріалу, але і оптимальній ціні. Щоб покупка профільованих листів була ще вигіднішою, звертайтеся в компанію «Форостина», де в асортименті представлена краща продукція власного виробництва. Тут можна вибрати будматеріал відмінної якості, при цьому ціна на металочерепицю дуже приємна.

Характерні особливості виробництва

Випускають металеву черепицю з холоднокатаної листової сталі. Заготовка має товщину близько 0,5 мм. Для надання характерного рельєфу, ідентичного хвилям і сходам черепичної покрівлі, основу переганяють через спеціальний прокатний верстат. Дана процедура дозволяє не тільки отримати естетичний вигляд, але і збільшити загальну жорсткість. Ще додається одна значна особливість — опір зовнішнім факторам, а також стійкість до механічних впливів.

По суті, металочерепиця відноситься до категорії профільованих листів зі сталі. Однак на відміну від профнастилу, крім поздовжніх гребенів у покрівельного матеріалу присутні ще й поперечні складки. Середня відстань між ними в цілому залежить від марки будматеріалу. Вона переважно дорівнює 35 см. Даний показник слід враховувати при формуванні обрешітки, так як елементи кріплення потрібно монтувати тільки під поздовжньою опуклістю.

Основні шари металочерепиці

На перший погляд матеріал досить тонкий. Однак в ньому присутні мінімум 6 шарів, які «нарощуються» як на лицьовій стороні, так і на протилежній. Завдяки подібній будові вдається досягти довговічності будматеріалу.

Серед основних шарів металочерепиці можна виділити наступні:

1. Металева основа. Вона може бути зроблена з алюмінію, міді або комбінованих матеріалів.

2. Цинкова оболонка. Наноситься з двох сторін. Вона захищена від появи іржі.

3. Пасивуючий. Такий шар зустрічається тільки в дорогих і щільних видах металевої черепиці. Він створює тонку плівку, що знижує ймовірність утворення іржі і появи корозії.

4. Ґрунтовка. Дозволяє поліпшити зчіплюваність полімеру з основою.

5. Захисний шар. Знизу це фарба, а зверху — полімерне покриття.

Подібна структура дозволяє досягти відмінного результату. Тому металочерепиця набуває високої міцності і естетичної привабливості, що дозволяє звести надійну будівлю.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.