Соціум

Огляд поширених поломок бойлерів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Бойлер – це техніка, яка дозволяє забезпечити гарячою водою всю сім’ю для побутових потреб. Принцип роботи цих пристроїв досить простий. Бойлер має тен, тобто нагрівальний елемент, що підвищує температуру води. Рідина накопичується у спеціальному баці, який обшитий термоізоляційним матеріалом та не віддає навколишньому середовищу тепло, що дозволяє зберігати його суттєвий період часу.

Що найчастіше ламається у бойлерах?

Проте як і будь-яка техніка, бойлер – це пристрій, який іноді може виходити з ладу. Саме тому спеціалісти рекомендують купувати прилади з закритим теном, який напряму не контактує з водою. Це пов’язано з тим, що нагрівальний елемент, тен для бойлера аристон виступає у ролі електрода, на якому осідають солі, що розчинені у воді. Тому при підвищенні жорсткості води у регіоні, це обов’язково позначиться на працездатності техніки. Спеціалісти рекомендують купувати прилади з закритим теном, який захищений спеціальною керамічною оболонкою.

Найпоширеніші поломки бойлерів:

  • Проте не лише з пошкодженням тенів пов’язані поломки водонагрівачів. Часто виходить з ладу система датчиків та термометрів, які фіксують температуру та регулюють її. Якщо датчик некоректно вимірює температуру, то тен буде постійно працювати, майже не вимикаючись, що дуже швидко призведе до його зношування.
  • У деяких випадках бойлер може протікати. Найчастіше це відбувається з технікою, яка слугувала багато років. Зазвичай всередині таких пристроїв знаходять деталі, які покрилися корозією та перестали утримувати воду в середині.
  • Нагрівання вилки, яка живить бойлер. Перед тим як встановити таку техніку, потрібно чітко усвідомити, що у старих однокімнатних квартирах та хрущівках, електропроводка не розрахована на потужні вироби. Тому зазвичай бойлер живлять від окремого автомату, з використанням запобіжників, які можуть вимикатися при перевищенні напруги або потужності в мережі.

Як подовжити термін роботи бойлерів?

Обов’язково звертайте увагу на потужність пристрою та рівень енерго заощадження. Чудово себе зарекомендували бойлери від виробника ariston або Bosh. Такі виробники зазвичай розробляють новітні технології та постійно вдосконалюють вже існуючі моделі бойлерів. Щоб запобігти виникненню корозії, всередині бак можуть покривати спеціальним керамічним покриттям, яке не вступає у взаємодію з водою. Деякі моделі доповнені системою посріблення рідини, яка знезаражується та перешкоджає виникненню плісняви, слизу у середині ємності, навіть під час тривалої відсутності мешканців квартири.

Якщо все ж таки водонагрівач вийшов з ладу, рекомендовано звертатися до спеціалістів, які мають всі необхідні запчастини для бойлерів та великий досвід у ремонтних роботах. Магазин master-plus.com.ua пропонує запчастини для водонагрівачів та бойлерів за доступними цінами.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.