Соціум

Огляд кращих моделей бюджетних холодильників

Google+PinterestLinkedInTumblr

Більшість українців вимушені заощаджувати кошти, через втрату роботи та закриття величезної кількості промислових підприємств. Тому купують техніку, яка відрізняється невисокою вартістю, але здатна задовольнити основні потреби користувачів.

Огляд кращих моделей бюджетних холодильників 1

Перелік бюджетних моделей холодильників

Наразі ринок наповнений, як ексклюзивними моделями, так і дешевими товарами, які розраховані на незахищені верстви населення.

Найпоширеніші бюджетні моделі холодильників:

  • Атлант. Це холодильник білоруського виробництва, який вже декілька десятків років реалізується в українських магазинах побутової техніки. Головна особливість таких пристроїв у невисокій вартості, а також класичному радянському дизайні. Саме тому такі пристрої купують пенсіонери та люди похилого віку. Серед переваг холодильника варто відзначити розділення загальної камери на декілька зон, що дозволяє довше зберігати овочі та фрукти свіжими. У нижній частині температура може сягати +10 градусів, а зверху майже 0.
  • Таку техніку важко назвати бюджетною, адже цей словенський бренд відомий не лише в Україні, але й в Європі, як виробник якісних товарів. В асортименті компанії є бюджетні моделі з крапельною системою розморожування. Головна перевага техніки – стильний дизайн, а також жорсткий контроль якості та відповідність усім європейським стандартам. Виробник надає гарантію на свої прилади 3, 5 або навіть 8 років, в залежності від моделі.
  • Холодильник від румунського виробника, який має систему min-frost, що запобігає виникненню льоду, снігу у верхній частині морозильної камери. Холодильник має стильний дизайн, а також невеликий об’єм морозильної камери. Тому він не підійде для родини, яка звикла заощаджувати та заздалегідь купувати продукти на весь місяць. Об’єму камери може не вистачити, щоб заморозити велику кількість м’яса, риби, овочів. Полички виготовлені з загартованого скла, а всередині холодильника LED освітлення, яке допомагає заощадити кошти на оплаті електроенергії.

Огляд кращих моделей бюджетних холодильників 2

Які з холодильників простіше ремонтувати?

Звичайно, кожен виробник бажає показати свою техніку, як одну з найкращих та найнадійніших. Але, як показує досвід майстерень, де відбувається ремонт холодильників, то рідше доводиться відновлювати товари європейських виробників gorenje та beko. Що стосується придбання запчастин, то найпростіше знайти деталі для холодильників Атлант, бо деякі з них дуже схожі на радянські. Щоб відремонтувати європейську техніку, доведеться купувати оригінальні запчастини, які потрібно замовляти, через відсутність у вільному продажу.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.