Соціум

Обленерго просить підприємства області свідомо обмежити споживання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Прикарпаттяобленерго» звернулося до енергоємних підприємств області свідомо обмежити споживання електроенергії.

Через складну ситуацію в енергосистемі, збереження дефіциту електроенергії та зростання споживання електроенергії через зниження температури, НЕК «Укренерго» довело до «Прикарпаттяобленерго» ліміт споживання, який передбачає зниження споживання електричної потужності. Повідомляє Репортер з посиланням на енергетиків.

обмежити

Відповідно до цього товариством прийнято рішення в період з 7 лютого до 21 лютого 2023 року на території області ввести Графіки обмеження споживання електричної потужності.

Графіки обмеження споживання електроенергії доведені до 21 енергоємного підприємства області. Перелік цих підприємств обленерго узгодило з ОВА. До кожного підприємства доведені Графіки обмеження електричної потужності. Згідно з ними підприємства повинні переглянути свої виробничі цикли, щоб дотримуватися графіків. У разі їх недотримання, енергетикам доведеться самостійно їх обмежувати в електропостачанні.

Читайте: Графік вимкнень електроенергії на Прикарпатті на 6 лютого

Енергетики надіються на розуміння підприємствами складної ситуації в енергосистемі та на їхнє свідоме обмеження споживання електроенергії.

Це своєю чергою дозволить дотримуватися і так низьких доведених лімітів для області і стабільно пройти період можливого різкого зниження температури повітря.

Також прийнято рішення, що при зниженні температури повітря до -10 градусів, 12 котелень, які потрапили у чергу 4.3, вимикати не будуть

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.