Соціум

Обласна рада прийняла рішення закрити дві санаторні школи на Прикарпатті

Google+PinterestLinkedInTumblr
Івано-Франківська обласна рада прийняла рішення про припинення  діяльності Солотвинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів та Смоднянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів.

Як пояснив директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, через зміни до закону «Про освіту» санаторних шкіл в Україні більше немає, пише «Репортер» з посиланням на «Курс».

«Їх взагалі не буде існувати у всій державі, не тільки у нашій області», – сказав Кімакович.

За його словами, Солотвинська школа на 1 вересня не набрала дітей.

«Там дітей немає. Відповідно звільнено педагогічних працівників, оскільки немає педагогічного процесу. Ми просимо розпочати ліквідацію юридичної особи. Там залишається 13 працівників, які будуть доглядати за цим майном: опалювати, прибирати приміщення і вести всю процедуру ліквідації, яка не закінчиться цього року. А депутати облради вирішать, що робити з цим майном у майбутньому», – зазначив Кімакович.

На базі Смоднянської санаторної школи-інтернату Косівська райрада планує створити гімназію.

За словами Кімаковича, 50 працівників школи влаштували у новостворену гімназію, а 11 працівників залишаються працювати у Смоднянській школі, щоб завершити процес ліквідації юридичної особи.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.