Соціум

Обладнання для хот-догів: що потрібно для старту бізнесу?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Приготування хот-догів — досить вигідна ідея для бізнесу. Культура вуличної їжі популярна в Україні та набирає обертів, а правильна подача та креативність допоможуть стати вам улюбленим місцем відвідувачів. Найскладніше в цьому бізнесі — знайти недороге та якісне обладнання для хот догів, яке допоможе на початковому етапі. В Україні готові набори для готування такої їжі пропонує компанія MrGrill. Вона відома своїми смачними хот-догами з заправки. Щомісячно на різних точках країни продає близько 10 млн виробів.

Що потрібно: перелік обладнання

Оскільки класичний хот-дог складається з двох головних інгредієнтів — булочка та сосиска, — для приготування знадобиться мінімум техніки. Головним є гриль, на якому можна підсмажити всі компоненти. Він запропонований у трьох видах:

  1. Гриль для сосисок з куполом — економний варіант, що завдяки кришці краще зберігає тепло.
  2. Класичний гриль — представляє панель, яка смажить з двох боків сосиски та ковбаски.
  3. Контактні моделі мають кришку, яка дозволяє зверху та знизу засмажувати їжу, підходить для сендвічів, булочок, паніні тощо.

В MrGrill можна орендувати обладнання для роботи під вашою власною торговою маркою. Для цього ви сплачуєте фіксовану суму застави, а далі — щомісячну плату (близько 2,5 тис. грн). Окрім цього, компанія пропонує взяти в оренду шейкер. За його допомогою ви можете готувати молочні коктейлі.

Умови та гарантії: особливості співпраці

Компанія MrGrill пропонує оренду обладнання, висуваючи до співпраці деякі умови:

  1. Сума оренди залежить від розміру застави та обраного періоду співпраці.
  2. Після зазначеного періоду обладнання залишається у клієнта — діють умови безоплатної оренди.
  3. Якщо оговорений план не виконано, компанія може забрати гриль, повідомивши про це клієнту за 2 тижні.

У разі проблем з обладнанням MrGrill замінює його клієнту. При цьому самостійний ремонт заборонено. Для цього треба тільки зв’язатися з менеджером компанії та узгодити зручний час.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.