Соціум

Ноутбуки майбутнього: вражаючі концепти

Google+PinterestLinkedInTumblr

Технології не стоять на місці і стрімко розвиваються, вражаючи публіку нестандартними функціями і можливостями, які зовсім недавно здавалися фантастикою. Прогресивні ноутбуки майбутнього разюче відрізняються від пристроїв, які ми звикли бачити щодня, працювати з ними та виконувати ремонт, який також мають виконувати надійні спеціалісти https://notebookcenter.com.ua

Ноутбук Siafu

Даний нестандартний ноутбук створений розробником Джонатаном Лукасом і орієнтований на людей, які мають проблеми із зором. Особливість вищезгаданого пристрою полягає в тому, що у нього взагалі відсутній будь-якої дисплей. Всі кадри з сайтів і додатків трансформуються в формат 3D, після чого виводяться через PCWorld на поверхню ноутбука, де дані можна вводити за допомогою пальців.

Ноутбук-браслет Sony Nextep

Японський дизайнер Хіромі Кирик, який є автором проекту, впевнений в тому, що через кілька років ноутбуки стануть схожими на браслет. В розкладеному вигляді у девайса знизу повинна висуватися голографічна клавіатура, яка анітрохи не поступається стандартній, якщо справа стосується точності і швидкості набору. Посередині є виступ, здатний виступати в ролі справжнього проектора. По суті, монітором може стати будь-яка стіна. Такий пристрій навряд чи зламається, та все ж якщо така ситуація станеться, Вам допоможуть спеціалісти, варто лише перейти за посиланням https://notebookcenter.com.ua/remont-noutbukov/zamena-matricy-noutbuka, адже ремонтні технології теж на місті не стоять.

Ноутбук Cario

Продукт британського дизайнера Анни Лопес найкраще підійде для автомобілістів. Пристрій можна легко зафіксувати на рульовому колесі, після чого, за допомогою мікропроектора, вивести зображення безпосередньо на скло авто. Ноутбук покаже водієві карту місцевості, допоможе поговорити по відеозв’язку, але під час роботи не дозволить зрушити з місця, щоб уникнути аварії.

LG Ecological Laptop Concept

Унікальність і відмінність даного пристрою в тому, що він використовує в якості батареї паливний елемент. Також електронна книга забезпечена органічним світлодіодом (OLED). Батареї книги від LG застосовують природний газ, метанол, а також подібне екологічне рідке паливо. Зберігається останнім в прозорому циліндричному стрижні.

Ноутбук B-Membrane

Розробка корейського фахівця Он-Сик Лі виглядає досить незвично і зовні нагадує перевернуту скріпку значних розмірів. Концепт проектує екран в повітря, а за допомогою мембранної клавіатури можна вводити тексти. Тачпад являє собою простір, вільний від клавіш. Коли власник припиняє використовувати B-Membrane в

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.