Соціум

Ноутбуки для бізнесу: рейтинг продажів на початок 2024 року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ноутбуки у малому і навіть середньому бізнесі поступово витісняють персональні комп’ютери. Причини цієї тенденції полягають у перевагах ноутбука перед стаціонарним комп’ютером. Якщо купуєте сучасні ноутбуки в Цитрус, отримуєте мобільність, довший час автономної роботи, просунуті характеристики для виконання більшості завдань. А найголовніше – це те, що ноутбук можна купити значно дешевше у порівнянні з комп’ютером.

Ноутбуки для бізнесу: що купити в залежності від завдань

Базові ноутбуки для домашнього використання та бізнес лептопи мають різне призначення. Зазвичай, коли ми уявляємо бізнесмена, бачимо активну людину, що багато подорожує. Відповідно вона потребує легкий та компактний пристрій, достатньо потужний та з підвищеною автономією. Втім, це чисто умовна класифікація, адже ноутбук можна використовувати і для роботи на одному місці з дому чи офісу. Отже, купуючи ноутбук для бізнесу варто враховувати особливості його застосування.

Ноутбуки для базового використання у бізнес цілях

Якщо йдеться про вибір пристроїв для віддалених працівників або офісного персоналу для простих завдань – робота з документами, відсилання електронних листів, набір текстів, спілкування в онлайн-режимі – навряд чи знадобиться найпотужніший ноутбук. Найпопулярніші серії ноутбуків для базового застосування у бізнесі:

  1. Acer Aspire 3 – серія бюджетних лептопів з екраном 15.6 дюйма, що працюють під керівництвом ОС Windows та забезпечують достатню продуктивність працівника на робочому місці;
  2. Lenovo Ideapad 1;
  3. HP ProBook Laptops;
  4. ASUS ExpertBook;
  5. Lenovo ThinkPad тощо.

Зазвичай ці пристрої належать до бюджетного чи середнього цінового сегментів. Вони можуть знайти своє місце і вдома і на робочому місці в офісі. Аби не зіткнутися з проблемами під час роботи, бажано орієнтуватися на моделі з обсягом оперативної пам’яті від 8 Гб.

Ноутбуки середнього класу для бізнесу

Для повноцінного ведення бізнес-процесів необхідно встановлювати спеціальне ПЗ для бухгалтерії, аудиту, обліку робочого часу чи залишків. Нерідко ноутбуки використовують у якості серверів для під’єднання фіскального обладнання. Відповідно для таких цілей потрібно купувати ноутбуки з більш сучасними характеристиками. Ідеальний вибір на початок 2024 року:

  • лінійка Dell Latitude – пропонує широкий ціновий діапазон та характеристики, що вражають. В усякому разі потужностей цих машин цілком вистачить як для рутинних, так і професійних завдань без сильного перевантаження процесорів;
  • Asus VivoBook;
  • HP EliteBook;
  • Acer Aspire 5;
  • Asus ZenBook – лінійка компактних ультрабуків на базі чипів Intel Core i5 та вище з екранами від 14 дюймів.

Перелічені пристрої знаходяться в ціновому діапазоні від 20 тисяч до 40 та вище. Вони ідеально підходять для роботи з різноманітними додатками та CRM, що використовуються для ведення бізнесу.

Високопродуктивне застосування

Ноутбуки класу PRO необхідно купувати, якщо вам потрібна найвища обчислювальна потужність для одночасного запуску декількох трудомістких програм. Це стосується фахівців, що працюють у таких галузях, як комп’ютерні ігри, дизайн, інженерія, проєктування. Фінансові аналітики також часто використовують цей рівень для обчислення великих масивів даних.

Серед найбільш відомих ноутбуків для фахівців згадаємо такі моделі, як:

  • MacBook Pro – пристрій не з дешевих, але він повною мірою виправдовує інвестиції, адже має незрівнянні характеристики
  • Dell XPS 17;
  • Lenovo ThinkPad P16 Gen 1;
  • HP ZBook Fury 16 G9;
  • Asus ProArt StudioBook Pro 16 OLED.

Нерідко спеціалісти, особливо ті, що працюють з графікою, обирають топові геймерські ноутбуки з дискретними відеокартами, оскільки вони пропонують найвищу якість зображення та неймовірну швидкодію.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.