Соціум

Не послухався рятувальників: у Карпатах допомогли туристу, який застряг у снігу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вранці 6 лютого, до рятувальників по допомогу звернувся 26-річний чоловік, мешканець м. Миколаїв. Він під час проходження туристичного маршруту с. Кваси – г.Петрос провалився у глибокий сніг й самостійно вибратися звідти не міг.

Як з’ясувалось, турист пройшов реєстрацію, однак на застереження рятувальників щодо перенесення виходу у гори до кращих погодних умов, не відреагував. Про це повідомляють в ДСНС України, передає Репортер.

Мандруючи Карпатами разом ще з двома туристами, чоловік провалився в ущелину з глибоким снігом. Назад на гребінь ані сам, ані за допомогою друзів вибратися не міг. Подія трапилась між горами Шешул та Копиця.

Він зателефонував рятувальникам та попросив допомогти, а друзям вигукнув, щоб ті шукали підтримки у працівників Високогірного біологічного стаціонару “Квасівський Менчул”, що розташований на однойменній полонині. Діставшись туди друзі зустріли інших туристів, які поспішили на допомогу миколаївцю та витягли його з снігової пастки. Травмувань чи ушкоджень він не зазнав.

О 15:35 до туристичної групи дісталися й гірські рятувальники з Квасів. Вони супроводили відпочивальників до біостаціонару та залишили туристів там на ночівлю. Від подальшої допомоги фахівців ДСНС туристи відмовились.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні