Соціум

Наскільки фізично доступним є Івано-Франківськ? Пройдіть опитування, щоб покращити місто

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Платформа «Тепле Місто» спільно з компанією ORESUND на замовлення Фонду Промприлад проводять опитування щодо доступності Івано-Франківська для маломобільних людей.

За допомогою опитування хочуть визначити наскільки фізично доступним є Івано-Франківськ, чи комфортно пересуватися містом батькам з дитячими візочками і маломобільним людям, та які саме локації є проблемними, пише Репортер.

До участі запрошують представників людей з інвалідністю, маломобільних груп населення та тимчасово маломобільних.

Заповнення форми займе близько 20 хвилин.

На основі відповідей дослідники запропонують рекомендації, щоб покращити місто. Опитування проводиться в межах проєкту «Коворкінги та дитячі установи, створені для батьків з особливим акцентом на жінок та їхню участь у економічній діяльності».

Опитування можете пройти тут.

Довідково: Цей проєкт створено Фондом Промприлад завдяки отриманому ґранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст цього тексту не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine. Всю інформацію про критерії, допустимі витрати та вимоги до заявників можна знайти на https://www.facebook.com/UASupportCSO

«Тепле місто» — це івано-франківська організація, що реалізує проєкти Urban Space 100, програму «Читай», «Ґранти Теплого Міста» та долучена до проєкту «Стратегія Івано-Франківська». Місія організації бути інноваційною платформою для створення можливостей і суспільних трансформацій.

ORESUND — міжнародна команда консультантів з транспортного планування.

Фонд Промприлад (Promprylad Foundation) — є частиною проєкту «Промприлад.Реновація». Це орієнтована на місію платформа для розвитку спільноти, яка розробляє сталі рішення для українців.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.