Соціум

Найкращі смартфони Samsung 2022 року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Флагманські моделі від компанії Samsung відомі на весь світ, тому вони не потребують додаткової реклами. Основна їх особливість у високій якості збирання, а також величезній продуктивності. Серед кращих моделей флагманських пристроїв від Samsung можна виділити моделі серії Galaxy S22 ultra. Саме в цю серію бренд вклав максимум сил, часу та коштів.

Переваги флагманів від Samsung

Нині на піку популярності безрамкові гаджети. У них екран займає практично всю лицьову сторону, і повністю позбавлений рамки зверху. У нових, навіть дешевих моделях, компанія Samsung сховала датчики відбитка пальців. Всі пристрої від компанії Samsung, у тому числі Galaxy та Note, відрізняються величезною діагоналлю. Стандартні телефони Note трохи більше звичайних Galaxy. У більшості сучасних пристроїв Samsung у якості процесора використовується восьмиядерний пристрій Exynos. У бюджетних моделях це Медіатек, а в досить дорогих СнабДрагон. Це означає, що половина ядер працюють на невеликій частоті, а інша частина на вищій, дозволяючи виконувати складні завдання, що потребують величезних ресурсів. Саме завдяки цьому підвищилася енергоефективність пристрою.

Оперативна пам’ять сучасних пристроїв від Samsung від 6 до 8 гігабайт. Кількість пам’яті залежить від моделі. Крім того, власники такої техніки не повинні турбуватися про захист від пилу та води, оскільки абсолютно всі флагмани від Samsung мають сучасний захист.

Характеристики флагманських смартфонів від Samsung

Щодо камери, Samsung Galaxy S22+ – це основний конкурент Apple. Незважаючи на те, що техніка Apple добре себе зарекомендувала серед блогерів, Samsung нічим не гірше, саме завдяки особливостям камер. В обох пристроях є подвійна апертура, яка забезпечує високу якість зйомки за будь-якого освітлення. При необхідності можна перемикати роботу пристрою в нічний режим і знімати в умовах практично повної темряви. Якщо знімки вийшли досить темними, чіткості додасть технологія HDR.

Декілька характеристик, які властиві флагманам від Samsung:

  • Можливість швидкої, бездротової зарядки.
  • Збільшена з посилена система безпеки. Таким чином, власник може розблокувати свої пристрої не тільки завдяки відбитку пальця, але і особливостям обличчя.
  • У пристроях розроблено власний голосовий помічник bixby, який спрощує використання телефону. Є версії голосового помічника російською та українською мовами.

Завдяки сучасним розробкам, навіть досить недорогі, прості пристрої від Samsung, розпізнають об’єкти на фотографії, при необхідності розмиваючи задній план.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.