Соціум

Найбільше посвідок на проживання на Прикарпатті оформили громадяни Російської Федерації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На території Івано-Франківської області постійно проживають понад 5700 громадян іноземних країн.

Найбільше іноземців на Прикарпатті – громадяни Російської Федерації, їх 4 366. До країн, чиї громадяни оформили посвідки на постійне проживання на території Прикарпаття, входять Молдова (269 громадян), Білорусь (170 громадян), Італія (62 громадян), а також Туреччина – 40 громадян. Про це звітує Міграційна служба Івано-Франківської області, пише Репортер.

Крім того, в області тимчасово мешкають 2 428 іноземців, у тому числі: 1 694 студенти з 53 країн світу, які навчаються у вишах Івано-Франківська. Найбільше іноземців – в Івано-Франківському національному медичному університеті.

Половина студентів-іноземців – громадяни Індії (817), чисельними є студентські громади з Нігерії (150 громадян), Польщі (119 громадян), Гани (64), Йорданії (50).

Також в Івано-Франківську зараз здобувають вищу освіту 20 громадян Мальдівської Республіки.

Загалом, 459 іноземців які прибули в Україну з метою возз’єднання сім’ї. А 225 іноземців прибули в Україну з метою працевлаштування і мають відповідний дозвіл на працю.

Відповідно до положень Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» строк перебування в Україні продовжили 135 іноземцям. Упродовж 2020 року міграційна служба області скасувала 38 посвідок на тимчасове чи постійне проживання в Україні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні