Соціум

На ярмарку в Бурштині учні зібрали 263 тис грн на дрони для військових

Google+PinterestLinkedInTumblr

28 квітня учні Бурштинського ліцею №2 організували в центрі міста благодійний ярмарок, щоб допомогти українським воїнам зібрати кошти на дрони.  На ярмарку вдалося зібрати 263 тис грн. Про це повідомляють у ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Енергетики підприємства взяли участь в аукціоні унікальних лотів, де продавалися поробки учнів.

“Я впевнений, що кожен з нас зробив свій невеличкий внесок в Перемогу, придбавши хоча б солодощі, які малеча з Бурштинського ліцею №2 готувала власноруч. Однак ми з Молодіжкою та керівництвом ТЕС ще й взяли участь в аукціоні унікальних лотів та придбали декілька експонатів, як от розфарбовані гільзи від кулеметів, дерев’яні статуетки та інше”,- говорить Олександр, лідер Молодіжного руху Бурштинської ТЕС.

На аукціоні ліцеїсти вторгували 53 тис. грн. А загальний результат ярмарку склав 263 тис. грн на дрони для 7 стрілецького батальйону.

Нагадаємо, днями студенти ПНУ зібрали 40 тисяч гривень для ЗСУ на благодійному Кубку сміху. А на шкільному ярмарку “Великодній кошик для ЗСУ” у ліцеї №23 зібрали 103 935 грн. Масштабний ярмарок у ліцеї проводили вже вдруге. Вперше школярам вдалося вторгувати близько 60 000 грн

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.