Соціум

На ярмарку у Калуші зібрали 36 тис грн на прилади нічного бачення для ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На благодійному ярмарку для ЗСУ в Калуші зібрали 36 тис грн.

Ярмарок організувала ГО “Союз українок” на головній площі Калуша, пише Репортер з посиланням на сторінку організації.

На ярмарку у Калуші зібрали 36 тис грн для ЗСУ

Там зібрались майже пів сотні учасників – волонтерів, митців, майстринь і майстрів, фермерів, виробників і підприємців. І кілька сотень гостей ярмарку. Загалом на ярмарку волонтери зібрали 35 902 грн. З них 1400 грн. надало Калуське МРО ВУТ “Просвіта”. Це – кошти, виручені з продажу книжок.

Гроші підуть на придбання приладів нічного бачення для захисників.

Ми обіцяли, що це буде більше, ніж просто ярмарок. І тепер сміливо можемо сказати, що своєї обіцянки дотрималися. Адже кожний метр площі був наповнений усім українським, – повідомляють в організації. – Товари крафтових виробників, роботи прикарпатських митців і майстрів, страви та перепічка за особливими галицькими рецептами, вироби ручної роботи, авторські напої та патріотичні вироби, патріотичні зачіски та аквагрим.

Одна з найцікавіших локацій –  українська хата просто неба.

Ця локація стала однією з найкрасивіших і найулюбленіших. Оскільки тут можна було зробити те, що ніколи й нікому не дозволяли, – стрибати на ліжку! Зізнайтеся, такого ви ще ніде не чули, що хтось стрибав у центрі міста на ліжку. А у нас це все стало можливим! – йдеться у повідомленні.

Також обладнали дві фотозони – на військову та українську тематику. А найменших гостей заходу розважали шоу мильних бульбашок і аніматори.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні