Соціум

На Верховинщині обмежили доступ до території на кордоні

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Верховинському районі обмежили рух у прикордонній смузі. Обмеження ввели, щоб уникнути можливих порушень режиму державного кордону.

Мова йде про посилення режимних обмежень у прикордонній смузі в межах Зеленської і Білоберізької об’єднаних територіальних громад Верховинського району. Про це інформує Репортер з посиланням на повідомлення голови ІФ ОВА Світлану Онищук.

На Верховинщині обмежили доступ до території на кордоні

Додаткові тимчасові обмеження передбачають заборону в’їзду. У тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів.

Обмеження не діятимуть для людей, які постійно проживають чи працюють у межах цієї території та власників чи орендарів земельних ділянок, розташованих у межах смуги.

Також обмежень не буде для людей, які зареєстровані та проживають в межах Івано-Франківської області і звернулись до 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича, щоб отримати дозвіл на в’їзд. У тому числі – з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання тощо.

Пропуск у прикордонну смугу на період дії тимчасових режимних обмежень видається відділом прикордонної служби «Шибени» при наявності підтверджуючих документів, які надають право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації для осіб призовного віку.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.