Соціум

На Прикарпатті визначили 33 об’єкти для проживання переселенців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті визначили 33 об’єкти, в які планують перемістити переселенців до початку навчального року.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОВА з посиланням на заступницю голови облдержадміністрації Людмилу Сірко, пише Репортер.

Днями Людмила Сірко зустрілася з представниками благодійних організацій зі США «helpukraine22» та «Move Ukraine» (штат Вашингтон). Гості зазначили, що їм важливо зрозуміти, які виклики постають внаслідок гуманітарної кризи, які конкретні кроки та заходи пропонуються органами влади на місцях задля їх подолання.

До теми: З життя волонтера. Як Іван Крисанов у Маріуполі вижив та допомагає людям у Франківську

Найбільш нагальною проблемою сьогодні є забезпечення житлом ВПО, які перебуватимуть у нас впродовж довготривалого терміну, адже сьогодні вони проживають як у приватному секторі, так і у закладах загальної середньої освіти та гуртожитках. Органи влади визначили 33 об’єкти, куди планується перемістити цих людей до початку нового навчального року, – повідомила Сірко.

За її словами, наразі доцільним є залучення коштів і проведення ремонтних робіт приміщень для проживання людей, надання фінансової допомоги для компенсації плати за оренду приватного житла.

Читайте також: Підтримка з Європи. Яка гуманітарна допомога надходить Прикарпаттю під час війни (ФОТО)

Також Сірко зазначила, що міжнародні донори могли б долучитися до проведення оздоровчої кампанії дітей ВПО та полеглих на фронті. Облаштування місць для паліативних хворих та дітей з інвалідністю, адже заявки на розміщення людей, які покидають райони активних бойових дій, продовжують поступати.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні