Соціум

На Прикарпатті вводять графіки обмеження потужності – для бізнесу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Через те, що в енергосистемі виник дефіцит, для бізнесу та промисловості сьогодні, 18 квітня, будуть введені графіки обмеження. Про це повідомили в АТ “Прикарпаттяобленерго”.

На Прикарпатті вводять графіки обмеження потужності - для бізнесу

Читайте: Лелечі пристрасті. Як за пару птахів з Прикарпаття переживала вся Україна

Внаслідок похолодання та нестабільної ситуації через минулі обстріли ситуація в енергосистемі України постійно змінюється, – йдеться у повідомленні. – Тому НЕК «Укренерго» повідомила про застосування графіків обмеження потужності для підприємств, в тому числі й для Прикарпаття.

Графіки будуть діяти з 18:00 до 22:00.

Графіки обмеження потужності  – це документи, в яких є перелік великих споживачів області та потужність, до якої ці підприємства мають знизити своє споживання. Інформування таких підприємств про необхідність заощадження «Прикарпаттяобленерго» вже провело в індивідуальному порядку.

Надалі ці обмежувальні заходи мають контролювати керівники підприємств, підлаштовуючи свої виробничі процеси під доведену графіками потужність, – пояснюють енергетики.

Також просять обмежити споживання і побутових споживачів.

Інформації про доведення графіків для населення наразі немає,  втім потрібно бути готовими до різних можливих сценаріїв. Тож просять бути підписаними на офіційні джерела «Прикарпаттяобленерго» та слідкувати за оновленнями:

Читайте: Туалети, дороги, дрони: Франківськ голосує за проєкти «Бюджету участі»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.