Соціум

На Прикарпатті волонтери-іноземці нагодували 1000 переселенців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

29 червня вперше у Рожнятові і вже вдруге в Калуші відбулася акція, організована благодійною організацією Siobhans Trust Ukraine.

Її представники безкоштовно пригощали близько 1000 внутрішньо переміщених осіб та інших потребуючих смачною піцою, солодкими пончиками й морозивом власного приготування, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Для них важливо, щоб ми працювали адресно з людьми, які потребують допомоги. Ми надаємо звіти, фотозвіти. Донецьк, Миколаїв, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя — у нас індивідуальний контакт з нашими воїнами та цивільними, які потребують допомоги. Іноземні волонтери також мають можливість з ними спілкуватися, орієнтуються в наших адресних доставках, – розповіла волонтерка Оксана Савчук.

За її словами, волонтери вдруге приїхали на Прикарпаття. Цього тижня вони пригостили майже 1000 людей піцою з Італії, морозивом, пончиками з шоколадом і варенням: понад 300 — у Рожнятові та більш як 500 — у Калуші.

Siobhans Trust об’єднує волонтерів з різних куточків світу. Вони допомагають людям у тих країнах, де ведуться бойові дії. У Калуші та Рожнятові були представники Індонезії, Австралії, Америки та Англії.

Їжу роздають усім, хто її потребує. Документи, які підтверджують статус внутрішньо переміщених осіб, не перевіряють. Бо вважають: якщо людина прийшла до них, їй потрібна допомога.

Загалом в Україні є 12 представників Siobhans Trust. Вони виконують свою місію в Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Вінницькій і Київській областях.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні