Соціум

На Прикарпатті відкрили реабілітаційний центр для військових «Крила надії»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Рогатинській громаді відкрили реабілітаційний центр для військових«Крила надії». У ньому на волонтерських засадах працюватимуть чотири фахівці – масажисти-реабілітологи.

Заснував центр – учасник бойових дій батальйону оперативного призначення НГУ ім. Сергія Кульчицького Василь Штундер, який згуртував команду однодумців для допомоги військовим. Про це повідомляють у Рогатинській громаді.

Приміщення реабілітаційного центру наразі знаходиться на базі лікарні

Приміщення реабілітаційного центру наразі знаходиться на базі лікарні та працює з понеділка до п’ятниці, з 8:00 год до 20:00 год.

Тут є все необхідне обладнання для різних видів реабілітаційного масажу. У кабінеті розташовані тапчани, які задонатили місцеві ФОПи Євген Братина та Іван Кізима, інші необхідні прилади. Видно, що подбав колектив і про організацію інтер’єру: між великої кількості квітів на стінах – дитячі малюнки, які Василь Штундер зберіг зі своїх воєнних буднів, – йдеться у повідомленні.

реабілітаційний центр для військових«Крила надії»

Церемонія відкриття центру розпочалась зі слів благословення. Під час відкриття Василь Штундер розповідає, що починали з малого. Спершу була ідея щодо такого кабінету. Вже пізніше вдалося реалізувати стартові моменти.

На війні навряд чи знайдеш час на своє здоров’я. А болі у спині, суглобах, кінцівках з тобою на позиціях постійно. І це дуже неприємна штука. Особливо, коли ти в бронежилеті, амуніції у холод, під дощем. Про таку проблему часто чуємо від наших військових, які приїжджають у відпустку. Водночас звертається багато захисників, які отримали різні травми на війні, – каже Василь Штундер. – А лікувальний масаж допомагає їм зменшити пік болю. Тож наша команда обдумувала питання реабілітації учасників бойових дій, ветеранів, сімей загиблих Героїв шляхом лікувального масажу, фізпроцедур тощо.

Зі слів Штундера їм вдалося почати втілювати цю справу в життя. Крім того, вони працюють й над впровадженням інших реабілітаційних послуг.

Під час відкриття голова міської громади Сергій Насалик наголосив, що головним пріоритетом сьогодні є здоров’я українських захисників, кожного пораненого. І такий центр – необхідний громаді. Приміщення реабілітаційного центру наразі знаходиться на базі лікарні.

реабілітаційний центр для військових«Крила надії», Рогатинська громада

Як повідомили працівники закладу, вже зголосилися й перші охочі військові на реабілітаційний масаж. У вівторок волонтери вже розпочали роботу.

Попередній запис за телефоном: 0686995946.

Реабілітаційний центр заходиться біля каплиці, на території лікарні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.