Соціум

На Прикарпатті до Великодніх свят проведуть масштабну толоку – небайдужих просять долучатися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
24 березня Івано-Франківщина долучиться до Всеукраїнської акції “За чисте довкілля”. Чиновники, комунальники, студенти, учні, працівники підприємств прибиратимуть двори, вулиці, парки, узбіччя доріг, береги річок.

Розпорядження про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” підписав голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

Організувати прибирання на Прикарпатті мають голови райдержадміністрацій та керівники структурних підрозділів ОДА, пише Курс. До акції будуть залучені колективи підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, а також студентська та учнівська молодь.

Відповідальні мають організувати заходи з ліквідації несанкціонованих звалищ побутових та інших відходів, прибирання прибудинкових територій, парків, скверів, місць для вигулу домашніх тварин, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту, а також забезпечувати очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

Служба автомобільних доріг має виконати ямковий ремонт доріг, ремонт бар’єрних огорож та прибирати сміття з автошляхів та придорожніх смуг.

Працівники ВСТ “Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень” прибиратимуть території, прилеглі до залізничних колій.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.