Соціум

На Прикарпатті у 2021 найбільше вакансій – зі сфери торгівлі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
2 100 роботодавців співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості протягом трьох місяців 2021 року.

Вони подали до бази служби зайнятості 5 400 вакансій, пише Репортер з посиланням на пресслужбу обласного центру зайнятості.

Станом на 1 квітня 2021 середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7 373 грн. Це на 41% більше у порівнянні з відповідною датою 2020 року.

Найбільший попит роботодавців спостерігався на працівників сфери торгівлі та послуг – 22% всіх поданих вакансій (продавець, кухар, офіціант, бармен, охоронник). На другому місці – кваліфіковані робітники з інструментом – 18% (швачка, маляр, слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар-сантехнік, електрогазозварник ручного зварювання, пекар) та робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 17% (водій автотранспортних засобів, рамник, водій тролейбуса, машиніст екскаватора, токар).

Також був попит на професіоналів – 14% (спеціаліст державної служби, викладач закладу вищої освіти, інспектор, провізор); фахівців – 12% (бухгалтер, агент рекламний, фармацевт, сестра медична (брат медичний), експедитор); службовців, керівників, менеджерів – 7% (менеджер із збуту, менеджер (управитель), головний бухгалтер).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.