Соціум

На Прикарпатті та Буковині розпочали таксацію диких тварин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті та Буковині Державна екологічна інспекція Карпатського округу розпочала контроль за проведенням щорічних обов’язкових обліків диких тварин.

Такі заходи здійснюються з метою забезпечення раціонального та невиснажливого використання державного мисливського фонду, встановлення об’єктивних лімітів добування (відстрілу, відлову) мисливської фауни на наступний сезон полювання, пише Репортер з посиланням на екоінспекцію.

тварин

Під час обліку визначається чисельність тварин та місця їх перебування на території господарств, особлива увага приділяється відповідності фактичної чисельності мисливських тварин до оптимальної чисельності, визначеної матеріалами мисливського впорядкування. Таксацію диких тварин проводять в основному шляхом шумового погону і маршрутним методом, а також наглядом в місцях підгодівлі.

Читайте: У Франківську для майбутнього музею створили однострій з тканини столітньої давнини

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу здійснюють контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства та епізоотичною ситуацією під час проведення обліків фауни. У випадку виявлення порушень, винні особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.