Соціум

На Прикарпатті стартувала операція “Нерест”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Державна екологічна інспекція Карпатського округу розпочинає щорічну природоохоронну операцію «Нерест 2022». Для збереження та відтворення водних біоресурсів на водоймах Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Під час операції “Нерест” впроваджується заборона промислового та аматорського вилову риби. Також під час нересту забороняється проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в їх прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші та інших робіт, пише Репортер з посиланням на Державну екологічну інспекцію Карпатського округу.

Нерест новини Івано-Франківська

Адже усе це може негативно впливати на проходження нересту водних біоресурсів.

Державна екологічна інспекція Карпатського округу попереджає, що за порушення правил рибальства порушники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності відповідно до ч.3 та ч.4 ст.85, ст.91, ст.88-1 КУпАП.

Читайте: «Прикарпаттяобленерго» допомагатиме швидкому запуску бізнесу на новому місці

Крім того, природоохоронним законодавством передбачено нарахування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування риби.

Звертаємося до громадян бути відповідальним та дотримуватися усіх вимог природоохоронного законодавства в період весняно-літньої заборони вилову водних біоресурсів.

Франківські газовики розпочали шити спальні мішки для ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.