Соціум

На Прикарпатті очікують дощі та підйом води у річках – штормове

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській області попереджають про сильні дощі та підйом води у річках – без негативних наслідків. Штормове попередження передає Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОВА, пише Репортер.

На Прикарпатті очікують дощі та підйом води у річках - штормове

У зв’язку з очiкуваними значними опадами ввечерi 5 липня та протягом доби 6-7 липня на рiчках області очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомом рiвнiв води на 0,3-1,0 м над сьогоднiшнiми 5 липня на 08.00 годину (без негативних наслiдкiв), – йдеться у повідомленні. – В мiсцях проходження сильних злив буде вiдбуватися формування значного схилового та мiсцевого стоку. В гiрських районах існує загроза формування локальних селевих потоків (помаранчевий рівень небезпеки).

Також, за даними управління, по області та місту протягом доби 6 липня очікується значний дощ, гроза, град, посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. Рівень небезпечності – перший, жовтий.

Також 6-8 липня на Прикарпатті очікується 5 класу (надзвичайно висока) та 4 (висока) пожежна небезпека, повідомляють рятувальники.

Читайте: Прикарпатця, який сів п’яним за кермо, судитимуть за спробу дати хабар патрульним

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні