Соціум

На Прикарпатті – аварійні вимкнення через обриви ліній та падіння опор

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Впродовж 5 січня на Прикарпатті зафіксували пориви вітру понад 20 м/с. Сильний вітер спричинив падіння гілок та дерев на проводи ліній електропередачі, падіння опор, інші пошкодження в мережах. Як наслідок, станом на 10:00 6 січня у зв’язку із сильними поривами вітру на території області є аварійні вимкнення. Ці вимкнення не є плановими та не пов’язані із графіками.

Найбільше вимкнень в гірських регіонах області, Снятинщині, Коломийщині та Тлумаччині. На території усієї області також є вимкнення в мережах 0,4 кВ, пише Репортер.

За повідомленням Прикарпаттяобленерго, бригади енергетиків області працюють в посиленому режимі, щоб якомога скоріше ліквідувати аварії та відновити електропостачання.

На заваді швидкому ремонту стоїть шквалистий вітер, пориви якого сьогодні подекуди сягають 15 м/с та повалені на лінії дерева, що блокують доступ до місць аварій. Енергетики забезпечені усім необхідним обладнанням, тому зроблять все можливе, щоб до кінця доби відновити електропостачання усюди, – йдеться у повідомленні.

АТ «Прикарпаттяобленерго» просить з розумінням поставитись до форс-мажорних обставин. Як правило, про усі місця аварій енергетикам відомо, тому вони просять не обривати телефонні лінії кол-центру. Оскільки аварійні ситуації сьогодні накладаються на вимкнення за графіками, кол-центр компанії перенавантажений однотипними запитаннями від клієнтів, які стосуються графіків погодинних вимкнень. У зв’язку із цим, додзвонитись в кол-центр не мають змоги люди, які хочуть повідомити про обриви проводів та інші небезпечні для життя аварійні ситуації.

Змін у застосуванні графіків наразі немає. Усі відхилення від них – це аварійні ситуації.

Вся інформація про вимкнення за графіком доступна на сторінці компанії у Facebook , сайті компанії  або у чат-боті Viber, де можна також подати заявку про вимкнення та дізнатись орієнтовні години відновлення електропостачання. Дізнатись про стан аварійних вимкнень можна за посиланням. Отримати відповіді на інші запитання можна за електронною адресою кол-центру [email protected].

Помітивши обірваний провід, не наближайтесь до нього ближче, ніж на 8 метрів та за можливості обгородіть ділянку навколо місця аварії в радіусі 8-10 метрів, щоб попередити інших. Не намагайтесь усунути поломку самостійно – дочекайтесь приїзду фахівців. Бережіть себе, – звертаються до прикарпатців енергетики.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.